niedziela, 10 maja 2015

Piękne są tylko chwile ...

Wybaczcie, że znowu odzywam się raz na ruski rok, ale wbrew pozorom wiele się u mnie dzieje.
Po pierwsze oprócz Zumby w środy staram się jeszcze w weekend choć raz iść na rower, póki co udaje się i ładne trasy robimy 20 km, 33 km, 22km ... :) Może jakiś super efektów nie widać, ale grunt, że czuję się lepiej. Chociaż po tej najdłuższej trasie, czyli na 3 Stawy do Katowic, miałam problem z chodzeniem, bo tak mnie kolana rwały ... niestety rower nie do końca jest dla mnie, ale nie mam z kim i kiedy iść na rolki :( Ale trzeba będzie się zmotywować :)
W tym tygodniu także został ustalony grafik na wrzesień i mnie odpowiada :D Zwłaszcza, że będę pracować w dwóch grupach wiekowych 5-6 latki (jako, że z naszej obecnej grupy zostają dzieciaki, to ja mam być jako nauczyciel którego znają) oraz w grupie 3-4 latków, co będzie mam nadzieję fajną odmianą ;) Chociaż akurat do nich wchodzę tylko dwa razy w tygodniu.
Poniedziałek będę miała najbardziej pracowity bo zaczynam poranną zmianą, a licząc jeszcze uczelnię znowu cały dzień poza domem. We wtorek na 11 do 15 i znowu uczelnia do wieczora. W środę ... na 6 ale za to tylko do 12 :D Czwartek 11-15 i w piątek jak to określają dzień sprawiedliwości  bo mam cały dzień. Ale i tak się cieszę w końcu rozpocznę staż ;) No i będę pracować z nauczycielkami które lubię i cenię ;)
A stylizacja z początku kwietnia jeszcze ;) A kolejne świeższe czekają ;)
Kurtka - Takko Fashion
Komin - NN
Bluzka - Orsay
Spódnica - Orsay
Baleriny - CCC
Torebka - Reserved
Kolczyki - Orsay
Bransoletka - Allegro.pl
Zegarek - Lidl

2 komentarze:

  1. Podziwiam za chęć studiów, ja mam taką możliwość, ale nie wiem czy mam chęci. Na rower też ciężko mi się zebrać, w ogóle leń ze mnie chyba ;0

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo podoba mi się ta bluzka <3
    I cieszę się, że w końcu masz szansę na zrobienie kolejnego kroku w karierze :) I nie spodziewałaym sie że już robię grafik na wrzesien :) Ja nie wiem co bd robić jutro :P

    OdpowiedzUsuń